Doktoři a zkušenosti na Janoch INFO.cz

Jestliže i Vy máte zkušenosti s doktorem napište prosím. Napište průběh léčby, zkušenost, reakci na přednášky, výsledek léčby atd...

Mudr ....Mudr. Josef Jonáš


Mudr. Josef Jonáš

DETOXIKACE JE PROCES, KTERÝ JDE ZA PŘÍČINOU, ZA KOŘENY NEMOCÍ A ZA PODSTATOU ZDRAVÍ A VITALITY.

Za všemi civilizačními nemocemi stojí toxiny. Pokud se toxiny odstraní a tkáně nejsou nenávratně porušeny, zbaví se organismus nemoci sám. Myšlenka je to jednoduchá, ale její dosah je obrovský.

 

Stejně jako zdravověda dospěla před několika staletími k poznání, že středověké životní špinavé prostředí je příčinou moru a tyfu, tak současná doba je zralá na poznání, že jedy pocházející z civilizačních činností jsou příčinou dnešních chorob. Se středověkou špínou si poradila komunální a osobní hygiena – s civilizačními chorobami si může poradit jedině nový přístup k léčbě, vnitřní hygiena našeho těla. Jako kdysi vznikl hygienický průmysl, bude muset vzniknout další obor, sofistikovaná činnost k očistě lidského organismu od toxinů“, říká MUDr. Josef Jonáš

_

Dopisy od Vás

2.3.2007 - S preparáty Joalis mám velmi dobré zkušenosti u sebe,své rodiny i u svých pacientů.Zabývám se řadu let alternativní medicínou a během posledního roku používám k léčbě i tyto preparáty.Prozatím jsem je s dobrými výsledky uplatnila u exémů,poruch imunity,alergií,chronických a skrytých zánětech,cystách,myomech,hormonálních poruchách u žen,potížích činnosti štítné žlázy,poruchách trávení,žaludečních vředech,lymfatických poruchách,migrénách,nespavosti,depresích,roztroušené skleróre.Těším se na další práci a nové zkušenosti.Iveta Dvořáková.

22.3.07 J.P. - Mám v prsou cysty-léčila jsem je poctivě půl roku,než jsem šla na kontrolu.Bohužel bez výsledku.Nedalo by se zjistit,kde se udělala chyba,proč to nefungovalo?Spoléhám na tuto léčbu-doktoři by hned všechno řezali.

K cystam v prsech:je to celkový problém,chce to vyčistit od hlavy až k patě./ V přírodní medicíně se za příčinu tvorby cyst považuje nevhodná strava,především mléčné výrobky a sladkosti.Každý člověk je však originál,co některý organismus zpracuje dobře,jiný nezvládne. / Bylo by dobré začít očistou lymfatického systému preparátem Lymfatex 2xd 10kapek a zároveň povzbudit vylučování toxinů ledvinami preparátem Urinodren 2xd 5kapek.Může jít však o dlouhodobý proces. I.D.

www.JanochINFO.cz děkuje za dopis a budu rád za další vaše zkušenosti.


Rozhovor z paní Ivetou Dvořákovou : Modře jsou otázky od Janoch.borec.cz

Jak dlouho pracujete s preparáty Joalis ?

  • Několik let.

V jakém věku lze brát preparáty a je možno je brát hned, nebo musí být nějaká příprava ?

  • Preparáty mohou užívat již kojenci,ale vždy je nutná konzultace s terapeutem.Na trhu je speciální dětská řada Joalis Bambi ve formě sladkých sirupů.Před užíváním preparátů probíhá důkladné celkové vyšetření toxického zatížení těla a vyhledání vhodných preparátů s ohledem na daný stav pacienta.

Na jaké nemoci preparáty zabírají ?

  • Účinek léku je především detoxikační.A pozitivním důsledkem důsledné detoxikace bývá zpravidla ústup jak drobných dysfunkcí,tak chronických onemocnění,počínaje například sníženou imunitou až po závažná onemocnění jako je třeba roztroušená skleróza.

Vím, že při zahájení léčby se mohou objevit nějaké příznaky ba i mírné zhoršení, povíte mi zhruba jaké ?

  • Ano,tyto reakce bývají častým a pozitivním projevem odléčující reakce.Mohou se projevit formou únavy,nevolnostmi,bolestmi hlavy,zvýšenou teplotou,zduřením uzlin.Někdy i krátkodobým návratem dřívějších obtíží.Tyto reakce jsou však velmi individuální v závislosti na celkovém stavu pacienta či užívaném dávkování.

Můžete mi uvést nějaký případ úspěšné léčby ?

  • U většiny pacientů jsem se setkala s větší či menším zlepšením daného stavu.Přistupuji ke každému pacientovi zcela individuálně se zcela osobním postupem léčby.Za všechny např. výrazné zmenšení myomů u pacientky ve věku asi 55let,ústup chronických zánětů žaludku u muže ve věku 32 let,úplné vymizení rozsáhlé plísně na chodidlech desetileté dívky,vymizení atopického exému u asi ročního děvčátka,výrazné zlepšení potíží při onemocnění roztroušenou sklerózou u třicetileté ženy.

Iveta Dvořáková JanochINFO.cz moc děkuje za rozhovor pro naše stránky.

 

Jak PREPARÁTY FUNGUJÍ?

Pokusíme se vysvětlit, na jakém principu preparáty působí. Preparáty do organismu nic nedodávají, pouze se snaží působit na toxiny a infekce, které jsou fyzicky přítomné v organismu. Jako motiv nového loga firmy Joalis byla zvolena kapka, která symbolizuje postupné odkapávání toxinů z tkání.

Princip působení přípravků na toxiny je dvojí:

  1. Přímo - bylinné přípravky řady Help
  2. Nepřímo za pomoci imunitního systému - všechny druhy preparátů

Dnes dokáže lidstvo létat do vesmíru, plánuje zřízení vesmírné stanice na Měsíci a let člověka na Mars, ale nedokáže se domluvit se svým vlastním imunitním systémem, takže lidé i přes obrovský technologický pokrok stále umírají na nejrůznější civilizační onemocnění. Firma Joalis zvládla a vyzkoušela novou technologii (HDTx-technology) ukládání spektrálních informací o toxinech a infekcích do nosiče informací, kterým jsou běžné potraviny. V jednom komplexním preparátu jsou tak zaznamenány informace o toxinech v celkovém počtu desítek až stovek.
Mozek každého člověka, který vezme jakékoliv sousto do úst, okamžitě analyzuje obsah potraviny. Sníme-li něco tučného, nastartuje se metabolismus tuků. Sníme-li něco plesnivého, pravděpodobně nás na tuto skutečnost upozorní smysl čichu a chuti - a mozek vydá pokyn k vyplivnutí sousta.
Kromě fyzicky přítomných složek potravy je organismus schopen rozpoznat ze sousta našeho informačního preparátu i spektrální obrazy – hologramy, protože se jedná o podobný datový formát, v němž jsou uchovávány obrazy – myšlenky v podvědomí. Po zachycení konkrétního toxinu - hologramu se zvýší imunitní aktivita, aby se toxin začal z organismu vylučovat. .