Léčitelé. ..... a vše o nich na stránkách Janoch INFO.cz

Léčitelství. Pojem "léčitelství" je obecně široké veřejnosti dobře znám.Přestože je léčení mimo oblast odborného lékařského vědění často považováno za šarlatánství,řada pacientů hledá léčitele až po zklamání právě odbornou lékařskou vědou. Tak jako lékařská věda skrývá v sobě své četné specifikace a odbornosti má i léčitelství řadu svých možností a dovedností.Dobrý léčitel,stejně jako dobrý lékař,by měl mít především patřičné lékařské či zdravotnické vzdělání,a snahu průběžně své vzdělávání rozšiřovat.V současné době je řada lékařů,kteří se o alternativní nauky zajímají,či přešli od vědecké medicíny k alternativním postupům.

Proč lidé chodí rádi k léčitelům Žijeme v epoše globálních společenských změn a internetu. V téže epoše však současně dramaticky rychle narůstá zájem o metody tzv. alternativní medicíny, často neuvěřitelně nevědecké a šarlatánské. Podobně jako v zemích EU, i u nás se o širokou škálu těchto metod zajímá téměř 75 procent občanů. Podle sdělení Sdružení lékařů a terapeutů je v ČR v alternativní medicíně vyškoleno téměř 6500 lékařů.

Jestliže i Vy máte zkušenosti s některým léčitelem napište prosím. Napište průběh léčby, zkušenost, reakci , výsledek léčby atd...

Některé známé možnosti:
Homeopatie - metoda v dnešní době poměrně známá,často využívaná a ordinovaná lékaři.Spektrum jejího využití je velmi široké,léčba nepřináší vedlejší účinky(tak jako bývají u chemických preparátů),mohou ji užívat malé děti i těhotné ženy.Vliv jejího působení je především na harmonizaci organismu jako celku a směřuje především k odstranění původní příčiny nemoci(nikoli k potlačení viditelných příznaků,jako to bývá často běžné ve vědecké medicíně).Homeopatika se mohou v případě nutnosti kombinovat i s chemickými léky.
Čínská medicína - do oblasti čínské medicíny patří řada postupů,založených především na znalostech specifických pochodů v lidském těle,kdy je organismus vnímán jako celek, kde každá jednotlivá část může ovlivňovat a odráží se v částech ostatních i celku jako takovém.Znalosti akupunkturních drah využívá akupunktura,akupresura,moxování,své možnosti má pulsová diagnostika,diagnostika z jazyka,čínská bylinná terapie,specifická cvičení atd.
Bylinářství - využívá léčivých účinků bylin i koření ve formě čajů,extraktů,bylinných tablet,mastí,aromaterapie,a to pro vnitřní užití,obklady,masáže či koupele
Reflexní terapie - touto metodou jsou ošetřovány reflexní plošky orgánů či systémů,zejména na chodidlech,masáží a tlakem prstů,či potíráním speciálními bylinnými krémy či oleji
Energetická léčba - terapeut zde působí specificky na úpravu energetického pole organismu a tím může dát tělu prostor pro seberegeneraci.Patří sem psychotronika,biotronika,reiki aj.
Rodinné konstelace - systémová terapie,která pracuje především s rodinným systémem jednotlivce a osudy předků,které se významně podílí i na osudu daného jednotlivce.
Kinesiologie - specifická terapie,která pracuje především s minulými prožitými traumaty pacienta.Mají zde často důležitý vliv traumata již z doby nitroděložního života,které prožívala matka,porodní traumata,zážitky z raného dětství i dalšího života.

Léčitelé


Romana Miňková ING. LÁSZLÓ VINCENC
LUDMILA HORÁKOVA
JOSEF KAPLAN Ivana Batůšková MIROSLAVA PAVLINCOVÁ
Ivana Jaitnerová Jaroslav Doubrava Mgr. Pavla Štěpničková
Miroslav Musil Jan Saavedra MUDr.Jan Jaroslav Prul  
     

Dopisy od Vás

S panem léčitelem Průlem mám já i má fena velice dobré zkušenosti.Já jsem se zbavila ekzému,astma a nemusela jsem jít na chirurgické odstranění cysty v obličeji.
Má fenka je po pár týdnech péče v pohodě přesto,že jí byla diagnostikována rakovina. Doporučuji péči odborníka a léčitele všem,kteří mají zdravotní problémy a chtějí je řešit přírodní cestou D.Bednářová.

Dobrý den,
chci se podělit se zkušenostmi se spoluprací s léčitelem Mudr.Janem Jaroslavem Prulem.
P.doktora-léčitele jsem vyhledala po určitých zdravotních potížích a potížích,které přináší život,
naše spolupráce trvá 14 měsíců a musím konstatovat,že má na mne dobrý vliv ,po dodržování zásad a změnou
životního stylu mám dobré výsledky.
Doporučuji vyhledat /ve složce -menu-léčitelé / a využít jeho znalostí a působení.
Marie Placatková

Dobrý den,
dnes jsem dostala mejlíka o léčitelce Boženě Kamenické,kde ke konci je Váš dotaz kdo má zkušenosti na jiné léčitele.Nedá mi to,a musím napsat,protože před tímto pánem smekám - pan Píša ze Žebráku.
Moje maminka měla velké bolesti.Byla s tím v nemocnici,nic ji nemohli najít.Dokud byla pod kapačkami ,bolesti polevili,avšak po propuštění z nemocnice na tom byla zase zle.V nemocnici ležela s paní,která se zmínila o léčiteli v Žebráku a tak jsme jej navštívili - s tímto problémem.Pan Píša vzal virguli,přejel několikrát před mamkou nahoru,dolu a pak nám oběma vyrazil dech,řekl :,,ano ,ano ten problém vidím,zánět močového měchýře,navíc máte problém s vyprazdňováním ( celý můj život si mamku takto pamatuji)máte problém s průduškami  (chodí na pravidelné kontroly do tunelu s plícemi s tím,že původně tam měla metastáze,po 2 létech něco,ale rakovina to není) a nefunguje vám pravá ledvina ( a to nám totálně oběma spadla brada-před 2 lety vyoperovaná,což nemohl vědět).Namíchal bylinky,prý do týdne by se mělo ulevit. Po třetí dávce už mamka cítila značnou úlevu.
Říká se sice -věř,víra tvá tě uzdraví,hodně to pomůže,ale tohle určitě není jen o té víře.
Při další návštěvě(došly bylinky)jsem se nechala,,přejet" virgulí i já ,ten den jsem byla psychicky hodně rozhozená(problémy s vedoucím),a přestože zatím jiné problémy u mne nebyly,ale co mi pan Píša řekl,na co si dát pozor, věřím ( dle mého způsobu života se to dá předpokládat,ale to on také nemohl vědět,nic jsem  neřekla).Namíchal bylinky,nepiji je sice 2x denně,jen jednou,ale i tak mě dnes jen tak něco nerozhodí,při konfrotaci s vedoucím jsem v pohodě(dříve jakmile se přiblížil to ve mně hrálo,co si zase na mne vymyslí)
Tak to jsem Vám jen stručně chtěla popsat zkušenosti s panem Píšou-Léčivý domek Žebrák.
S pozdravem Eva Vokáčová,Zbiroh

Dobrý den,kdysi jsem našla Vaše stránky a mám je uložené - díky za ně.

Hledala jsem tehdy informace a pomoc s otěhotněním. Máme velmi pozitivní rodinné zkušenosti s léčitelkou Kamenickou, její recepty mám uložené a vytištěné, ale ještě jsem kdysi našla na internetu čaj na otěhotnění od ní. Moje maminka ho kdysi úspěšně ozkoušela, ale recept půjčila a již jí nebyl vrácen... proto jsem hledala na internetu, až jsem se dopátrala.
Recept, který máte u paní Kamenické uložený na kopii s názvem Děti je podle mne recept paní Mojžíšové (jen je zaměněna kopřiva květ za hluchavku). Podívejte se na to.Posílám rady a také recepty čajů na otěhotnění, kde lze dopátrat recept paní Mojžíšové a recept paní Kamenické (báby Radnické).

Osvědčené bylinné čaje

Čaj plodnosti - směs ze 100g třezalky, 100g kopřivy, 100g kontryhele, 50g hluchavky, 30g měsíčku, 20g řebříčku. 
Polovina lžíce se spaří v 1/4l vody, nechá se 10min. odstát. Pije se 3x denně kromě menstruace. Následuje 14-ti denní pauza.

Čaj plodnosti II. - směs ze 60g natě z kontryhele, 40g natě z řebříčku, 30g květu měsíčku zahradního, 30g natě kotosu lučního, 30g květu mateřídoušky obecné, 20g květu hluchavky bílé, 20g listů z jitrocele kopinatého.
Polévkovou lžíci směsi bylin přelít 1l vroucí vody a nechat 10 minut přikryté vylouhovat. Čaj pijte vlažný, po doušcích, minimálně 3x denně. Možno přisladit medem. Čaj se pije 3týdny, pak se 1týden vynechá, nejlépe při menstruaci. Je možné cyklus 3krát zopakovat (3 měsíce).

Čaj na otěhotnění báby Radnické - směs ze 70g heřmánku, 150g dobromysli (oregana), 50g slézu, 150g šípku, 100g macešek, 100g jablečníku, 150g čekanky, 100g mařinky, 200g řebříčku, 200g meduňky.
Hrst bylinek dát do 300 ml vody, nechat přejít varem, promíchat a louhovat 20 minut. Pít nejlépe nalačno - 30 minut před snídaní a večer 30 minut před spaním. Měl by pomoci upravit cyklus a prokrvit sliznici dělohy. Musí se vypít nejméně jedna dávka.

Čaj na neplodnost pana Josefa Suchého - směs: 30g divokého chmelu, 100g kontryhele, 50g řebříčku, 10g routy vonné, 20g komonice, 20g květu levandule, 20g kořenu puškvorce, 20g květu měsíčku, 50g šípku.
1 lžičku směsi na 1/2 litru vody, vařit 2 minuty a pít 3x denně šálek čaje před jídlem.

Čaj na neplodnost bylináře Váni - směs:150g mařinky vonné, 50g jalovce, 100g proskurníku, 100g slézu, 150g břízy, 150g kopřivy, 50g třezalky, 50g jmelí bez bobulí, 50g fenyklu, 50g meduňky, 50g máty.
Do 1 litru vody dát 2 lžíce bylin. Vařit 1 minutu, nechat stát 10 minut, pak zcedit. Litr čaje si uvařte do termosky a pít jej během dne a to nejlépe celý měsíc. Pak následuje 14denní přestávka a opět měsíční kúra.

Čaj na otěhotnění podle Ludmily Mojžíšové - směs: 20g řebříčku, 20g šípku, 10g mateřídoušky, 15g dobromysli, 7g květu hluchavky, 15g truskavce, 5g heřmánku, 10g čekanky, 7g jitrocele.
Do 3 dcl studené vody přidat 10g směsi. Nechat přejít varem a vylouhovat 30 minut. Pít 2x denně, ideálně nalačno.

Čaj na otěhotnění, starý recept od pratety - směs: 10g světlíku lékařského, 10g třezalky, 10g kontryhele, 10g yzopu, 10g mateřídoušky, 10g řebříčku, 5g heřmánku, 10g tužebníku jilmového.
1 polévkovou lžíci přelít 1/4 litru vroucí vody, nechat 15 minut louhovat a slít. Pije se po menstruaci prvních 7 dní dvakrát denně - nalačno a večer, zbylé dny cyklu jednou denně ráno nalačno. Při menstruaci pití vynechat a pokračovat až po skončení. Opakujte 3 měsíce.

Čaj na neplodnost - směs: 240g řebříčku, 60g květů černého bezu, 30g jmelí, 30g zeměžluči, 30g máty peprné, 20g máty kadeřavé, 20g natě mařinky vonné, 20g natě mateřídoušky, 20g oddenku puškvorce.
Do 1 litru vody vhodíme 10g směsi a pod pokličkou vaříme 1 minutu. Necháme louhovat do vychladnutí, scedíme a uschováme v chladnu. Pije se třikrát denně 1 dcl před jídlem a stejné množství asi 1 hodinu po jídle.
Po napití v poledne a večer před jídlem vezmeme jednu čajovou lžičku olivového oleje, po jídle pak čajovou lžičku medu, podle možnosti jednodruhového. Zároveň se pije nálev z meduňky lékařské, asi půl litru denně. Večer lehké masáže podbřišku, slabin a křížové oblasti, pak je vhodné teple se zabalit a jít spát.

Více informací o početí najdete na stránkách www.futurebaby.estranky.cz , www.zenska-neplodnost.cz

Dobrý den, také bych se moc ráda podělila o své zkušenosti s léčitelem panem Láďou Goljanem z Ostravy.
Já sama pocházím ze Šumavy a naše dálka rozhodně nebránila v léčbě.
     Od mala jsem měla problémy s nohama. Narodila jsem se s dětskou mozkovou obrnou, bezk kloubních jamek a s jednou nohou kratší. Toto všechno se od mého narození snažili doktoři zachránit a když to už v mých 17letech nebralo konce, rozhodla jsem se jít jinou cestou.
     Můj psychický stav byl kolikrát mnohem horší než všechyn ty bolesti spojené s operacemi a podobně. Všechny ty prognózy o tom, jak mám za sebou 11 operací a dalších 9 před sebou jsem už nemohla unést a tak byl pro mě pan Láďa jedinou nadějí. Začala jsem mít ve 4 letech problémy s kolenama. Obě se mi vyklubovala a protože to trvalo dlouhých 13 let, chrupavky se opotřebovaly a kolena mně vyskakovala už při běžných věcech, jako je například chůze nebo jen, pokud jsem si chtěla sednout. Doktoři mě upotzorňili, že pokud nepodstoupím operace, do 24let přestanu chodit. Okamžitě jsem tedy volala panu Láďovi, který navrhl plán mého léčení.
     Nejprve jsem pila čaje z kopřiv a přesličky, aby jsem si vyčistila organismus a do toho jsem se i v těchto bylinkách koupala a prokládali jsme to působením na dálku, kdy jsme si telefonicky domluvili hodinu, kdy se na mě bude působit. Měla jsem zapálenou bílou svíčku a nikdo mě nesměl rušit. Jsem velmi vnímavý člověk a tak už po krátké chvilce jsem začala po svém těle cítit jakési vibrace, neovládl mě strach, ale naprosté uvolnění. Po celou dobu jsem měla na tváři úsměv a v hlavě tu naději, že ty zlé doby se nevrátí. Naprosto jsem se tomu oddala a věřila v zázrak. Ten se také dostavil již po čtvrtém působení - neuvěřitelné.
     Co se týkalo mého psychického stavu, tak i v tomto je pan Láďa přeborník, postupně vám vysvětluje jak které věci fungují, když začnete myslet pozitivně. Nikdy mě ničím neodbyl, naopak jsme psolu protelefonovali dlouhé hodiny.
     Snad každý z mého okolí měl pochybnosti o tom do čeho jsem se pustila a tak, aby jsem jim dokázala, že jsem vážně za neskutečné 2 měsíce zdravá, jsem navštívala mé doktory v motolské nemocnici v Praze, kde mi potvrdili, že jsem vážně zdravá a pokud nebudu pociťovat problémy už mě tam nepotřebují. Samozřejmě nikdo nechápal jak je možné, že moje kolena se přestala vyklubovat.
 A pokud by si přece jen někdo myslel, že je to jen síla sugesce, mámi pro tohle odpověď.
     Minulý rok na jaře pravděpodobně uštkla zmije koně mé tety. jeho noha silně otékala až popraskala kůže a z obrovské rány mu už lezlo živé maso. Veterináři už nevěděli co dál, protože léky ani jiné věci moc nepomáhali a už se schylovalo k nejhoršímu, že ho snad budou muset utratit. Do toho jsem musela zasáhnout a poprosit tetu, aby přistoupila na léčení skrz pana Láďu. Na to přikývla a po pár působení na dálku se noha začala neuvěřitelnou rychlostí léčit a rána se zacelovala. A kůň ani jiné zvíře si přece nic podobného vsugerovat nemůžou.
Nejen, že pan Láďa je výborný na práci s lidma, ale i se zvířatama. Mohu ho jen doporučit, pokud alespoň trochu chcete se uzdravit a snad si splnit i sen jako se to povedlo mně. S panel léčitelem se známe 3 roky, ne však osobně, ale dodnes jsme v kontaktu telefonicky. Je to člověk s velmi lidským přístupem a dokáže pomoci i poradit. Pokud dobrého léčitele, tak určitě pana Láďu.
http://www.lecitelamedium.estranky.cz/ na této stránce naleznete fotky léčeného koně i příspěvky od lidí, kterým také pomohl...
Krásný den Jana B.

Já mám velmi dobrou zkušenost s cibulí a jitrocelem na zánět močového měchýře:

  1. 2 lžíce jitrocele a trocha vody do kastrólku, nechat zesklovatět a trochu vypařit vodu
  2. přecedit a dát do bavlněného plátna
  3. přiložit na podbřišek, omotat fólií a přes to ještě velkou osušku
  4. lehnout do postele a nechat 3 hod. působit.

Mám ověřeno, že pokud jde o akutní zánět močových cest, stačí aplikovat 2x, např. ráno a večer, nebo dva dny po sobě a zánět je zcela pryč.

Vážený pane, objevila jsem vaši stránku a se zájmem si přečetla informace o kterých uvádíte, že jsou z dílny Pátera Františka Ferdy. Tohoto pána jsem znala osobně a několikrát v životě mi hodně pomohl. Léčil mé babičce i rakovinu dělohy a úspěšně, nikdy se jí tato nemoc nevrátila. Páter Ferda ale léčil obklady, dietou a pitím čajů a červeného vína. Obklady byly ty nejdůležitější. Protirakovinná kůra a její léčba, která je v článku o Ferdovi zmíněna, je ale léčba podle Breusse, což byl rakouský léčitel a Breussovy šťávy se dají koupit i v českých lékárnách. Pokud je tam nemají, lze je objednat, jedna půllitrová láhev je kolem 60 Kč a při doporučené čtyřicetidenní dietě by měla vystačit na dva dny. tato léčba je dopodrobna popsána na této webové stránce: http://breussova-dieta.webnode.cz/ Mohu doporučit, sama jsem jí používala s úspěchem. S pozdravem Barbora Knobloch

31.12.11 Dobrý den pane Janochu, náhodně jsem objevila Vaší stránku o léčtelích, protože příspěvek o p. Květoňovi z Kváskovic mě přímo nadzvedl. Hledala jsem směrovacíí číslo, protože mu chci poslat přání k vánocům a hlavně veliké poděkování. Jistá paní tam píše příspěvek ,který je pro p.Květoně velmi nepříznivý a pochybovačný. . Píše že "údajně "svařuje kosti" ......a že je ráda ,že tam členové její rodiny nešli. Asi neudělal na ni dobrý dojem. Tento zlatý člověk v posledních týdnech zachránil mému bratrovi život nebo před ochrnutím, když mu praskla cévka v mozku . Když jsem viděla jak" rychlým postupem budou vyšetřovat mého bratra v nemocnici",nejdříve jestli to není od páteře, potom žaludek... nemohla jsem dočkat rána ,až zavolám p.Květoňovi. On nejenže rychle zjistil o co jde, ale dokázal prasklou vylévající se cévku zastavit úplně okamžitě. Mému bratránci pomohl již několikrát. Tato paní, aniž by měla s ním nějaké větší zkušenosti mu rozhodně nedělá dobré jméno. Tento můj příspěvek tam můžete také přidat. Jsem s pozdravem V.L.

6.7.10 zdravím, mám zkušenosti s léčitelem Vladimírem Bláhou který je z Náchoda. Jak to začlo? Měla jsem 2roky zánět šlach v zápěstí.Doktoři do mě píchali injekce po kterých jsem ani neunesla hrníček. Přátelé nám doporučili tohoto léčitele,který napravuje zádá a ppoužívá reiki. měla jsem trochu strach ale po srovnání po půl hodině bylo vše ok a ruka nebolela vřele ho mo´hu doporučit Lucka Trávnířčková

Něco málo o léčitelích, se kterými jsem se setkala.
V roce 1994 mě byla diagnostikována RS. Nezvládla jsem , že již nemohu provozovat aktivity jako dřív.
Jako prvního jsem navštívila pana BEDŘICHA BURKONĚ. v r. 1997 měla jeho firma název Rekondiční středisko na adrese Lidická 161 České Budějovice . Diagnózu určoval kyvadélkem. Mě tehdy řekl.že RS nemám. Předepsal homeopatikum Tarantula 30 ch jen jednu dávku, Bachovy květa Planá růže a čaj Gynastan.
Kontrola za 3 měsíce. Druhý den jsem začala vidět dvojité a na kontrolu jsem tam již nejela.
Jeho současná adresa by měla být V.Volfa 47 Č.B. ,telefon stále neuveden.
Poměrně známý léčitel v KT je pan JOSEF KOHEL - AURA nabídka služeb v oblasti alternativní medicíny
Kout na Šumavě 1 psč.345 02 tel: 379 730 029
Léčí také přikládáním rukama.
Z vyléčením RS prý mě pomoci neumí.
Předepsal mě směs různých bylin, po kterých se mi boje bolesti zhoršily.
Podobným způsobem přikládáním rukama a bylinkovými čaji léčí také
VLADIMÍR NEČÁSTEK - poradce pro regeneraci sil přírodními prostředky
Havlíčkova 260, 340 22 Nýrsko tel: 676 571 867 mob: 603 715 927 (nevím, zda tyhle čísla pořád platí)
Další léčitel - podle mě je to léčba ,,magnetismem na dálku", pacienta se nedotýká
Pan KVĚTOŇ Kváskovice čp.? okr. Strakonice tel:383 387 212
Údajně umí ,,svařovat kosti", objednala jsem vnuka, který měl úraz a když tam pojedeme, půjdu tam také. Vnuk tohle odmítl, prý tomu nevěří. Místo něj tam nešel ani manžel, šla jsem k němu sama. Na tu samou hodinu byla objednaná ještě jedna pacientka. Na dveřích měl nápis: když nevěříš, nechoď dál, nebo něco podobného v tomhle smyslu. V místnosti byly tři lehátka, zřejmě objednává pacienty po třech.
Střídavě se nás na leccos vyptával a oběma stanovil diagnózu lupus. Je to prý nevyléčitelná nemoc a na internetu je prý toho o ní hodně. Moje pocity byly hodně smíšené. Byla jsem ráda, že tam manžel ani vnuk nešli.
Dále jsem navštívila léčitele - astrologa pana EMILA HAVELKU. www.havelka-astral.cz
Jeho poradna je zdarma, platí se jen doporučené preparáty. (není podmínkou jejich nákup, ale když už tam jsem že ???) Stačí jméno a datum narození, osoba nemusí být přítomna.
Mě diagnostikoval revmatoidní artritidu. Zakoupila jsem přípravky a začala je užívat. Bolesti se zhoršily. Aby se to dalo vydržet, dávkování kapek jsem snížila na čtvrtinu. Při příští návštěvě :to nevadí navíc jsem dostala nějaké kapsle. Ty už dělit nešli, bolesti nesnesitelné, přestala jsem je brát. Když jsem tohle sdělila p. Havelkovi, řekl mě, že to brát musím, jinak prý nebudu podle data narození za dva roky chodit. Zda mě tím chtěl k užívání vyprovokovat, nevím, já s ním prostě skončila. To bylo v r. 2005, je fakt, že se mi chůze od r. 2007 hodně zhoršila. Před tím jsem ušla 1 km, nyní tak 300m.
V REVMATICKÉM ÚSTAVU V PRAZE MĚ NEPROKÁZALI ANI LUPUS, ANI REVMATOIDNÍ ARTRITIDU. LÉKAŘI MOJE BOLESTI PŘISUZUJÍ RS
Navštívila jsem také psychotronika STANISLAVA BRÁZDU www.brazda-s.cz
Diagnostikoval mě zánět v nohou cévního původu. Doporučené vitamíny a minerály nepřinesly úlevu.
Hodně mě nadchla přednáška Ing. MIROSLAVA HRABICI. www.hrabica.unas.cz
Nechala jsem si podepsat jeho knihy. Na člověka se chviličku zadíval a napsal nějakou radu, která mu od ,,Někud přišla. Tak se mi to líbí, že je zde uvedu. Mě napsal:
Daruj, miluj a i sebe si važ (podpis)
Mlč, budou-li Tě bičovat, a poklad budeš mít v nebi. (podpis )
Ve mě najdeš bolest i kříž, ve všem s Tebou Bůh je (podpis)
Dále bych vyzdvihla psychortoničku: VÁCLAVU STRNADOVOU
Psychotronická poradna Oáza zdraví a elegancem Vídeňská 9 Klatovy tel:724 311 917
Určování zdroje energií, stavu vitamínů a minerálů v organismu, návrh vhodné stravy, diagnóza aut. kresbou, regresní terapie, měření SPT na objednávku.
Nedávno mě pomohla:
Měsíc mě rýpalo v hlavě. Bylo to hodně nepříjemné, při ,,rýpnutí" mi vždy škubla celá hlava. Bolest jsem tlumila Tralgitem 2x denně 150 mg, to nestačilo, přidávala jsem ještě ibalgin 400. 3x denně. Neuroložka mě také píchla 3x obstřik do hlavy. Nic nepomáhalo.
P.Strnadová určila příčinu bolesti jako cévního původu. Naordinovala mě obklady na hlavu z pelyňku a to 10x za sebou po 15. minutách. Bolesti jsou pryč, jsem bez analgetik. Nevěříte? VĚŘTE!!! Vendulko, DÍKY, DÍKY, DÍKY.
Ještě jedna zajímavá léčba - LÉČITEL - BRUNO GRÖNING je již po smrti.
Po celém světě se však vytvořil Kruh přátel Bruno Gröninga, kteří se scházejí a napojují na jeho energii.
www.bruno-groening.org/tsch/default.htm
Žádné velké zkušenosti z léčbou jsem Vám nepopsala, vlastně jsem při zhoršení příznaků utekla. Jenže nikdo mě nedokázal říci, jak dlouhi to zhoršení může trvat
Pan doktor Hrušovský mě řekl, že v prosinci, kdy mu mám zavolat by mě už mělo být lépe a v únoru při další kontrole bych už mohla přijít bez hůlky. Je to povzbudivé. Snad se nic nezvrtne, chtěla bych u něho v péči zůstat . Potřebuji mít nějaký ,,opěrný bod". Bez něj je můj způsob přežívání nezvládnutelný. I to jeho téma - upravení psychického vzorce - je povzbuzující, že bych se v příštím životě mohla narodit - už ne z tolika zátěžemi? Věra V.