Léčitelé. ..... ALENA MADEJOVÁ

ALENA MADEJOVÁ - Vyškov Kučerov 70, telefon: 608152 965, www.zdravotnistav.estranky.cz

Jmenuji se Alena Madejová. Narodila jsem se na Jižní Moravě ve znamení ryb. Od doby asi 20ti roků si uvědomuji že mám schopnost jasnocítění. Vnímám, cítím energii a vyzařování určitých orgánů lidí. Podle toho poznám v jakém zdravotním stavu se člověk v současnosti nachází. Tuto svoji schopnost používám ve své praxi léčitelky-terapeutky.

 

Dar druhým je i darem pro mne. Kdykoliv dávám, dostávám

Dávání neodlučně patří k přijímání.Jak obdarováváte ostatní, tak bude vesmír obdarovávat vás.

Dát někomu peníze či nějakou věc je zároveň dar sobě samému, protože si vytváříte ve svém životě proudění energie.Čím více energievámi proudí, tím bohatšími se stáváte.

Jeden ze zákonů vesmíru zní: Chcete-li něco dostat, je třeba také něco dát. Chcete-li peníze,cenou může být třeba nějaká činnost,správný přístup nebo plán.

Vždycky je něco, co můžete udělat, abyste získali co chcete. Když si přejete více peněz, potřebujete ve svém životě více dávat to, co peníze přináší.

 Mohou to být vaše schopnosti, dovednosti, čas nebo energie. Pokud ve svém životě necítíte dost hojnosti, pomyslete na někoho, komu můžete něco dát. Dávat lidem co je potěší a co mohou využít, vám může přinést ty nejkrásnější pocity na světě.

Dávání potvrzuje vaši hojnost a pomáhá  vám cítit svou vlastní prosperitu. Dávání vás posiluje.

Když učíte druhé novým metodám, schopnostem nebo nástrojům které mohou ovládnout a využívat je po celý svůj život, dodáváte jim sílu.

Léčitelé se mohou například dokonale vyčerpat, když stále dávají ostatním , ale nejsou schopni  věnovat sami sobě dost času na regeneraci a získání nové energie. Tím se také může stát že se budou cítit ze své práce na energetické úrovni vyčerpaní a začíná se vytrácet nadšení pro to co dělají.

Služba znamená skutečně porozumět záležitostem druhých a nabídnout jim to nejlepší, co umím, ať jsou to klienti, spolupracovníci, přátelé nebo blízcí.

Dělám-li svou práci cíleně,vědomě a s láskou, tím přispívám nejvíc jak je to možné, a to znamená že šířím na světě světlo.

Léčitelé


Jestliže i Vy máte zkušenosti s léčitelkou, napište prosím. Napište průběh léčby, zkušenost, reakci , výsledek léčby atd...

Pište na : info@janochinfo.cz

Dopisy od Vás