UFO a záhady na Janoch INFO.cz

ufo

Astronaut z mise Apollo 14: „Ano, je to pravda... ve vesmíru nejsme sami, přicházejí k nám už dlouho!”

 

 

Nezávislé vyšetřování expertní skupiny dokázalo, že v onen osudný den bylo malajsijské letadlo sestřeleno ukrajinskou stíhačkou SU-25 s palubním číslem 08, kterou pilotoval podplukovník ukrajinského letectva Dmitrij Jakacud.

 

Co se skrývá v nitru komety Čurjumov-Gerasimenko?

Ufologové tvrdí, že modul Philae, který přistál na kometě Čurjumov-Gerasimenko, narazil před svým útlumem na mimozemskou techniku. Vesmírné těleso je totiž podle nich mimozemská sonda maskovaná za kometu.

Syn astrologa Baudyše: Obamu řídili „tajní" již v dospívání. A pokud jde o válku, kterou chtějí mocní...

JINÝMA OČIMA Ve čtvrtek uplyne 13 let od teroristických útoků na Světové obchodní centrum v New Yorku. Ne každý věří oficiálně předkládaným teoriím - jako například Antonín Baudyš (Piráti), syn bývalého ministra obrany. Navíc v souvislosti s Ukrajinou říká i to, že války jsou připravovány řadu let dopředu. Dlouho dopředu se prý chystal i scénář, který tam nyní sledujeme. Nejen o tom si povídal s ParlamentnímiListy.cz.

 

 

Souvislosti sestřeleného letu MH 17 se zmizelým MH 370: Dvě dějství téže hry? Mizí fotografie. Nesouhlasí identifikační znaky ani velikost motorů

Lubomír Andrassy v obsáhlé analýze upozorňuje na řadu skutečností potvrzujících domněnky, že tragický osud obou malajských boeingů – i „obětovaných cestujících“ – má hlubokou souvislost.

 

Stovky lidí viděly jasné UFO nad Houstonem

Nad texaským Houstonem se minulý týden objevilo jasně viditelné UFO, které se během bouřky vznášelo mezi mraky. Podle serveru New York Post jeho pozorování hlásily stovky lidí.

Vesmírný bermudský trojúhelník dělá vědcům vrásky na čele

Bermudský trojúhelník ležící mezi Miami na Floridě, Portorikem (město San Juan) a Bermudami na pomezí Mexického zálivu a západního Atlantiku budí zájem badatelů neustále, především kvůli pověsti o záhadném mizení lodí a letadel. Stejnou anomálii vědci pozorují také ve vesmíru, přímo nad Brazílií.

O alternativních realitách, Amazonii, UFO, šamanech, dobru a zlu, ale také sám o sobě vypráví Viliam Poltikovič, režisér dokumentů a mystických cestopisů, který je v pořadu ČT hostem na faře Pavla Klineckého.

 

 

Novinky.cz : Tajemné kruhy v obilí připomínají Westminsterské opatství

 

U Slunce se objevil tajemný objekt vypadající jako tmavá planetka

 

 

Kolský vrt: Sověti otevřeli bránu do pekla?

UFO na Mexikem 27.1.2012

 

Neznámý zvuk vycházející ze země byl zaznamenán už i v České republice

 

Záhadné zvuky děsí obyvatele Belgie, Švýcarska a Kanady článek zde..

 

Jablka padající z nebe,Ptáci znovu padali z nebe, 20 tun mrtvých ryb v Norsku ....

Jablka padající z nebe zastavila v Británii dopravu

Řidiči z anglického Coventry se dočkali nebývalého překvapení – ovocné přeháňky. K večeru 12. prosince tu začala auta a zahrady z nebe bombardovat malá zelená jablka.

Zatím se nikomu nepodařilo zdroj ovoce identifikovat. Zazněly názory, že příčinou byla anomálie počasí, nicméně meteorologové pro BBC potvrdili, že v oblasti bylo v době dopadu počasí klidné.

Meteorolog Curtis Wood BBC řekl, že i kdyby šlo o tornádo, která jsou v Británii velmi slabá, muselo by jablka přenést odněkud poblíž. „Tornáda nejsou moc silná a nepřenesou věci příliš daleko," uvedl Wood. Ovšem nikde v blízkosti se jabloně nevyskytují. „Opravdu nevím, odkud by ta jablka mohla být," komentoval podle médií situaci Dave Meakings, jehož předzahrádka skončila zasypaná roztříštěnými jablky.

Pokud by opravdu šlo o přírodní anomálii, dalo by se předpokládat, že budou pršet všechny možné předměty (bláto, listí, kusy větví...), a ne jenom jeden druh ovoce. Podobné „deště" byly zaznamenány po celém světě, v minulosti i v nedávných dobách, ať už šlo o krátkou přeháňku živých žížal či vícedenní přívaly vařených vajec. Zajímavé je, že ve všech známých případech z oblohy vždy padal jen jeden druh určitého objektu.

Ptáci znovu padali z nebe

Washington – Záhadných úhynů ptáků přibývá. V Louisianě našli asi 450 mrtvých ptáků, kteří spadli z nebe. Stovka mrtvých ptáků byla nalezena také ve Švédsku. Na Silvestra přitom v Arkansasu popadalo z nebe přes 3 tisíce kosů. Vědci zjišťují, co za tím může být. Na polní cestě u malé obce Pointe Coupee nedaleko Baton Rouge v Louisianě ležely stovky mrtvých ptáků. Uhynuli vlhovci, špačci a kosi. Ochránci zvířat tvrdí, že je zřejmě zabily elektrické dráty. Zvířata měla polámaná křídla a kosti, někteří dokonce ještě žili. Pamětníci navíc připomínají, že v roce 1999 v severní Louisianě spadlo z nebe několik tisíc vlhovců nachových. Vědci později zjistili, že je zahubila infekční choroba.

Ve Švédsku se zase včera našlo až 100 mrtvých kavek. Stalo se to na jihozápadě Švédska ve městě Falköping.

Vědci se o záhadné hromadné úhyny ptáků zajímají. Zkoumají i ptáky, kteří na Silvestra spadli z nebe ve městě Beebe v Arkansasu. Neexistuje žádný důkaz, že by případy hromadných úhynů cokoli spojovalo. Vzorky těl uhynulých ptáků z Arkansasu i Louisiany byly odeslány k expertize. "Pokud není příčinou úmrtí zranění, může zkoumání trvat opravdu déle," tvrdí Paul Slota z americké veterinární služby. "Když testy nic neprokážou, musí se to zkoušet znovu a znovu," dodal.

20 tun mrtvých ryb v Norsku – příčina neznámá

Obyvatelé města Tromsø nemohli uvěřit svým očím ráno na Nový rok – obrovské množství, odhadem 10 až 20 tun mrtvých sledů bylo vyplaveno na pobřeží. Město Tromsø je devátá nejlidnatější městská oblast v Norsku. Město je teplejší než většina míst se stejnou zeměpisnou šířkou kvůli vlivu Golfského proudu, který vzniká u Floridy. Teorie o tomto incidentu se různí, ale nikdo si není jistý tím, co se stalo v populární turistické oblasti Nordreisa . Nicméně vzniklo mnoho teorií, vysvětluje Jan Petter Jorgensen (44let), který narazil na hromadné úmrtí na pláži se svým psem. Lidé říkají něco o podobné události z 80. let a mimo jiné se spekuluje o řece, která teče do moře a může s tím mít co dočinění. Možná, že byly ryby zabity prostředím zbaveného kyslíku, a pak zemřely ve sladké vodě? Jorgsen odhaduje, že každá ryba váží 100 až 150 gramů a tak celková váha uhynulých kusů může být až 20 tun. Nyní se obává, co by se stalo, pokud by nikdo nepřišel odstranit mrtvá těla.

Zdroj : http://theextinctionprotocol.wordpress.com/2012/01/02/20-tons-of-dead-fish-wash-up-on-norway-beaches-cause-of-massive-fishkill-unknown/ http://theextinctionprotocol.wordpress.com/2012/01/02/20-tons-of-dead-fish-wash-up-on-norway-beaches-cause-of-massive-fishkill-unknown

Případy pozorování UFO v Japonsku se kryjí s přírodní katastrofou (video)

 

U Amazonky se ukázal ufoun! Blikalo u něj modré světlo Video a článek zde..

 

Nový dokument potvrdí styky Mayů s mimozemšťanyDalší radostná zpráva pro všechny záhadology

DETEKTOR: UFO - projekt Odhalení

 

 

Nad Čínou se na minutu objevil Brockenský přízrak zde...

Novinky.cz : Přes Kalifornii se přehnala trojúhelníková formace UFO zde..

 

Nad Erijským jezerem natočili UFO. Opět a ještě kvalitněji než dříve

Novinky.cz : Erijské jezero je obecně jedním z nejčastějších míst, která plodí videozáznamy podivných objektů na obloze. Nadšený ufolog Michael Lee Hill již dříve pořídil několik zajímavých záběrů světel nad jezerem, nyní však uvolnil nové záběry, které jsou velmi ostré a jasně ukazují podivné objekty nad obřím jezerem v americkém Ohiu. Video zde

 

UFO - Tsunami Japonsko, pozorován přelet v TV vysílání

 

Pro výběr dalších stránek záhady a jiné si vyberte z menu .