Jsou kruhy v obilí dílem přírody, člověka nebo mimozemšťana ?

Po celém světě vznikly a nadále vznikají stovky spolků a institucí, které shromažďují dokumentaci o jednotlivých jevech spojených se vznikem tzv. kruhů v obilí. Jsou záhadné obrazce dílem přírody, člověka nebo mimozemské inteligence?

Česká Televize uvádí 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí

Kdysi dávno žili lidé, kteří oplývali značným věděním. Civilizace, jejíž poselství nám byla předána z hlubin času. Národ, jehož proroctví se začínají obdivuhodně naplňovat.Mayové. Nebetyčné znalosti této starobylé civilizace, jejíž paměť už dávno pohltil čas, halí závoj tajemna. Mayský kalendář je známý desítkám badatelů. Mnozí z nich jsou přesvědčeni, že ukrývá poselství, které se dosud nepodařilo plně rozluštit. Mayové byli přesvědčeni, že čas je cyklický a že každých pět tisíc sto dvacet pět let končí jeden věk a současně začíná nový. Podle několika předpovědí podobná událost opět nastane dvacátého prvního prosince roku dva tisíce dvanáct. Někteří se domnívají, že toto významné datum přinese zásadní změny pro lidstvo i celou naši planetu. Co je na tom pravdy? Na jihu Anglie dochází už několik desetiletí k prapodivnému úkazu, který je fascinující a znepokojující zároveň. Je známý jako kruhy v obilí. V posledních letech se tento jev stal ještě záhadnějším - v polích se začaly objevovat impozantní mayské obrazce. Je možné, že by spolu mayská proroctví a kruhy v obilí mohly nějakým způsobem souviset? 

Záhadný Kruh v Obilí 22. Květen 2010 Wilton Windmill, Wiltshire UK

 

 

  

 

8. srpna 2009 se objevil obří kruh v obilí s lidským motýlem ( 530 metrů x 450 metrů ) v jižním Holandsku, poblíž města Goes. Je to největší kruh v obilí, jehož obraz mluví jasně – „lidé se vyvíjí“. To he dobře znázorněno přeměnou housenky na motýla! Lidská postava ve formaci kruhu s obilím vypadá jako Da Vinciho „Vitruvianský člověk“, nebo člověk, kterého můžete vidět v hlavičce blogu Mayská proroctví 2012 . Celý článek zde...