Léčitelé. ..... JANA MARIE

Praha 10 - Strašnice,Tel.: +420 736 773 901,E-mail: Lecitel-JanaMarie@seznam.cz

WWW: www.lecitel-janamarie.cz

Dovolte mi stručně popsat, jak pomáhám lidem k jejich zdravému návratu ke zdraví. Musím přiznat, že je pro mě obtížné to teoreticky popisovat, vměstnat do slov. Velkou část toho, co se při mém působení děje, slovy popsat nelze. Já sama to vlastně vnímám jako silný, neobyčejný prožitek, který je pokaždé trochu jiný , intuitivně řízený. Ale to je asi u využívání schopností tohoto typu obvyklé. Možná je i pro Vás jednodušší jednou přijít, vyzkoušet něco jiného, duchovní léčení, prožít to osobně a pak se sám, sama rozhodnout, zda chcete pokračovat.

 

Předávám skrze sebe léčící kosmické a duchovní energie.. Z části se jedná o vrozenou dispozici, z části získanou schopnost ovládat léčivé duchovní síly, z části osvojené vědění. Energie předávám a dál s nimi cíleně pracuji formou mě vlastní. Působím mimo jiné pomocí mentálního programování, manter, speciálních symbolů – obrazců, zvuků a kódů, napojením na určité vibrace, spojením s "vyšším Já" apod...

Pracuji se silnými energiemi, počínaje Reiki, přes Zemský magnetismus - energie živlů země, vody, vzduchu a ohně. Aktivuji vysoké spirituální energie Karuna-Ki, archandělské bytosti a další léčící vibrace duchovní podstaty. Práce s energiemi Karuna-Ki (volně přeloženo "soucitný skutek") vychází ze starých tibetských léčebných technik.

Efekt přímého působení je silně navýšen mým následným každodenním působením na dálku. Tak je klient pod blahodárným vlivem léčivých energií téměř celou dobu naší spolupráce.

Léčit člověka NA ÚROVNI PŘÍČINY jeho problému znamená, že díky vysokým úrovním vibrací, kterými působím, odstraňuji postupně důvod nemoci, ne jen projev problému. Rozsah mého působení je opravdu velmi široký. Pokud mi to svou iniciativou, trpělivostí a důvěrou umožníte, bude naše spolupráce korunovaná Vaším návratem ke zdraví.

Léčbu často doplňuji kvalitními přírodními prostředky, přinášejícími skvělé výsledky. Tam, kde jsem si jistá výrazným efektem, tam tyto léčiva velmi ráda doporučuji. Duchovní a energetické léčení doplněné opravdu dobrými přírodními léčivy je zkrátka TO, co POMÁHÁ.

 

Léčitelé


Jestliže i Vy máte zkušenosti s léčitelem, napište prosím. Napište průběh léčby, zkušenost, reakci , výsledek léčby atd...

Pište na : info@janochinfo.cz

Dopisy od Vás