Léčitelé. ..... Ivana Batůšková

Ivana Batůšková - Fučíka 672, Chropyně 768 11, tel.:732 760 770, ivabatuskova@centrum.cz, www.drahokamsrdce.ic.cz

  Už ve svém dětství jsem se lišila od ostatních. Měla jsem silné vnitřní zážitky a vnitřní svět byl pro mě o hodně reálnější než okolí, které mi moc nerozumělo. Tento postoj určitého sociálního vyloučení potom se mnou šel téměř celým životem. Byla jsem neustále přemlouvána, posmívána i trestána za svůj životní styl, za své názory, za způsob stravování. Někdy to bylo jednoduché, někdy byla samota velmi těžká, ale vždycky jsem uvnitř sebe měla velkými písmeny napsánu větu: Říkejte si co chcete, já vím svoje. Většinou bylo zbytečné lidem něco vysvětlovat, protože moje poznání bylo nepřenosné a tak jsem mlčela. Díky svým prožitkům z dětství byl ale můj postoj velmi silný, byla jsem o své pravdě pevně přesvědčena.

Už ve svém dětství jsem se lišila od ostatních. Měla jem silné vnitřní zážitky a vnitřní svět byl pro mě o hodně reálnější než okolí, které mi moc nerozumělo. Tento postoj určitého sociálního vyloučení potom se mnou šel téměř celým životem. Byla jsem neustále přemlouvána, posmívána i trestána za svůj životní styl, za své názory, za způsob stravování. Někdy to bylo jednoduché, někdy byla samota velmi těžká, ale vždycky jsem uvnitř sebe měla velkými písmeny napsánu větu: Říkejte si co chcete, já vím svoje. Většinou bylo zbytečné lidem něco vysvětlovat, protože moje poznání bylo nepřenosné a tak jsem mlčela. Díky svým prožitkům z dětství byl ale můj postoj velmi silný, byla jsem o své pravdě pevně přesvědčena.

    Narodila jsem se mamince, která byla nemocná a proto jsem se už velmi brzy začala zajímat o zdraví. Od dětství jsem sbírala bylinky, četla knížky o domácích lékárnách. Později jsem je vyměnila za knihy o psychologii, astrologii a alternativní medicíně. Knihy jsou moje celoživotní láska, kamarádi, kteří mě nikdy nezklamali, kteří mě vždycky dali odpověď na všechny mé otázky, na které nikdo odpovědět neuměl. Knihy mě vedly životem až k dnešku.

    Hned jak se v České republice po roce 1989 změnilo klima, začala jsem hledat odpovědi na otázky: Kdo jsem? Odkud přicházím? Co je mým posláním? Začala jsem navštěvovat různé semináře a kurzy. Nechala jsem se vést svým srdcem, protože ono vědělo nejlíp, kudy jít. Postupně mě má cesta za poznáním sebe sama vedla těmito vzdělávacími projekty:

 • Práce s energiemi Edgara Ta (1999)
 • Karmická astrologie J. Dobeše (2000)
 • Detoxikační medicína MUDr. Jonáše (2000 – 2008)
 • Reiki I, II, III (V. Palan 2001 – 2003)
 • Cesta lásky I. a II. E. Puklová (2002 – 2003)
 • Makrobiotika Ing. Průchové (2004)
 • Duchovní terapeutický systém RESULTS Z. Préma (2005)
 • Óm terapie pravdy Z. Préma (2006)
 • Regresní terapie Z. Préma (2006)
 • kurz Respektovat a být respektován manž. Kopřivovi (2006 – 2007)
 • automatická kresba L. Tauchmanová (2006/7)
 • SRT , práce s Vyšším Já, JUDr. Z. Topolářová (2007)
 • Indiánská potní chýše s amazonskými Indiány (2007)     .: fotogalerie :.
 • Měsíční pobyt v ášrámu Sáí Báby v Indii (2007)     .: fotogalerie :.

    Každý klient je pro mě dar a věřím, že poznání je vždycky vzájemné. Proto se snažím rozvíjet své schopnosti a pracovat na své očistě, abych mohla svým klientům nabídnout co nejkvalitnější služby. Vím, že pokud někdo sám nemá vyřešeny některé problémy (ať je to strava, kouření nebo emoce), nemůže v této oblasti nikdy pomoci druhým.

Léčitelé


Jestliže i Vy máte zkušenosti s léčitelkou, napište prosím. Napište průběh léčby, zkušenost, reakci , výsledek léčby atd...

Pište na : info@janochinfo.cz

Dopisy od Vás