Doktoři a zkušenosti na Janoch INFO.cz

Jestliže i Vy máte zkušenosti s doktorem napište prosím. Napište průběh léčby, zkušenost, reakci na přednášky, výsledek léčby atd...

Mudr ....MUDr. Tomáš Lebenhart


MUDr. Tomáš Lebenhart

Email: tomaslebenhart@centrum.cz

Telefon: 378 606 808

Vídeňská 87

339 01 KLATOVY 1

V roce 1980 jsem promoval na Fakultě dětského lékařství UK v Praze.Další rok jsem strávil na vojenské ošetřovně ve Vimperku - vojenské základní služba.

Na podzim 1981 jsem nastoupil do Klatovské nemocnice na dětské oddělení jako sekundární lékař.Po cca půl roce jsem nastoupil na dětské středisko ve Švihově. Po roce přišly další štace obvodního dětského lékaře v pošumavských vesnicích střediskových...

V roce 1983 jsem složil atestaci 1. stupně z pediatrie.Začala mě zajímat neurologie a tak jsem se začal školit na místo ordináře pro dětskou neurologii.

Stážoval jsem na několika neurologických klinikách v Praze. Asi rok jsem pracoval jako neurolog v klatovské nemocnici, pak krátce jako dětský neurolog.Přišel rok 1989. Otevřely se nové možnosti poznání - i v medicíně.Začal jsem intenzivně studovat homeopatii. Postupně jsem prošel pěti základními evropskými homeopatickými systémy.

Mezitím jsem složil atestaci 1. stupně z všeobecného lékařství. Od května 1989 jsem pracoval jako praktický lékař pro děti a dospělé v Železné Rudě na Šumavě. Začal jsem postupně používat i homeopatickou léčbu.Dále jsem se ubíral spíše duchovním směrem a poznával různá náboženství a spirituálně směry. Studoval jsem i různé bylinářské medicíny. Nejvíce mne oslovila ayurvéda. Začal jsem jezdit na Srí Lanku a poznávat tuto matku veškeré medicíny v praxi.

Na jaře 2006 jsem se zcela učinil zásadní profesní krok a vystoupil jsem z oficiálního medicínského establishmentu. Otevřel jsem si ordinaci přírodní medicína v Klatovech a přestěhoval se do malé vísky nedaleko.Několik let přednáším pro laickou veřejnost i pro lékaře o přírodní medicíně a duchovních otázkách. Postupně jsem navázal spolupráci s výtečnými léčiteli. Pořád se učím. Dva roky jsem docházel do duchovní školy... Učil jsem se alternativní onkologii od skutečných mistrů..

Od roku 1982 nepřetržitě sloužím i na lékařské službě první pomoci, abych neztratil živý kontakt s urgentní medicínou.


Jestliže i Vy máte zkušenosti s Mudr. Lebenhartem napište prosím. Napište průběh léčby, výsledek atd... Budu rád za každý příspěvek a nejenom já ale i čtenáři, tyto příspěvky zde budou zveřejňovány. info@janochinfo.cz

 

 

MUDr. Lebenhart propojuje klasickou a alternativní medicínu

 

další videa zde : http://www.cestyksobe.cz/tomas-lebenhart-cesta-srdce-ad2554/

Dopisy od Vás

Pana doktora Lebenharta jsem poznala před 3 roky. Dovedla mě k němu kniha Svlékl jsem bílý plášť a mé mnohaleté bolesti hlavy, které byly dle mínění alopatických lékařů neléčitelné a byly řešeny pouze analgetiky či infuzemi. Od okamžiku prvního setkání jsem k němu pojala naprostou důvěru, už proto, že jsem byla na samém dně a on byl mou poslední záchranou. Vyslechl mé problémy, chvilku se zamyslel, a pak mi předepsal můj homeopatický konstituční lék. Jeho klidný, rozvážný hlas a  neplýtvání zbytečnými slovy na mě působily doslova ozdravně. A světe, div se. Již druhý den po aplikaci léku jakoby se svět rozjasnil, po týdnu to bylo ještě lepší a za měsíc jsem k němu přišla na kontrolu jako ,,jiná ženská,,. Vrátila se radost do života, všechny problémy se najednou řešily jakoby samy. Když mi pan doktor předepsal ještě autopatii a já ji vyzkoušela, můj život nabral naprosto jiný směr. Pan doktor  léčí, ale hlavně vám ukáže  cestu, po které máte jít. A je už na vás, zda si ji zvolíte nebo ne, protože vy nesete zodpovědnost za svoje zdraví. Od té doby jsem se posunula o hodně dál, strávila jsem 14 krásných dní v ayurvédském centru na Srí Lance ve společnosti dr. Lebenharta a dalších skvělých lidí a stali se z nás přátelé. Kdykoli mám nějaký problém, s důvěrou se na něj obracím. Již tři roky nevím, co je bolest hlavy, a to je obrovské vítězství. K panu doktorovi vždy přistupuji s velkou úctou a pokorou. N.P.

 

Nic v životě není náhodné. Moje cesta k autopatii vedla přes homeopatickou léčbu pana doktora Lebenharta, u kterého jsem se léčila. Po 5 měsících užívání homeopatik jsem přešla na autopatii, která mi byla panem doktorem doporučena. Metoda mne velmi zaujala a celou pohltila. Autopatii užívám již 1 rok. Všem ji mohu s velkou radostí a láskou doporučit. Pomohla mi především v akutní i chronické fázi mykózy, dále v chronických dlouho se vlekoucích virózách, zahlenění průdušek, nosohltanu s častými záněty mandlí. Záněty se projevovaly i na jiných místech těla. Velmi zásadní změnu jsem též pocítila po několika týdnech užívání v kvalitě spánku. Dříve mě trápila nespavost. Probouzela jsem se a nemohla jsem usnout. Teď již spím celou noc. :-) Díky autopatii se mi vyladil i hormonální systém.
Autopatie pracuje s tělem komplexně, samozřejmě i s psychikou. Staré negativní pocity i zdravotní neduhy se vracely zpět v podobě reverzních reakcí. Věřím v očistný proces a přijímám reverze s pokorou. Se stoupající potencí (prolévání počtem litrů) ustupovaly i zmiňované obtíže.
Autopatie mi přinesla zásadní změny do mého života. Cítím se celkově velmi dobře a vitálně. Dokázala jsem opustit svoje dlouholeté zaměstnání bez strachu, obav a výčitek co bude dál.... S radostí, úsměvem a v plném prožívání si užívám života. Díky autopatii se mi navrátila zpět ztracená radost v bytí. Stále se učím a pokračuji v léčbě s autopatií.
Tímto chci moc děkovat panu doktorovi Lebenhartovi za pomoc, lidský přístup a provázení cestou k uzdravení. S láskou. Markéta H.


Chtěla bych se tak trochu podělit o své zkušenosti s léčbou dr.Lebenharta.
Byla mi doporučena autopatie,věc do té doby pro mě úplně neznámá.Zatím si to užívám teprve jeden měsíc a to zdaleka není konec.Průbězné pocity byly ty dobré ale i špatné.
Před léčbou jsem byla hodně unavená a hůř se mi chodilo.Taková bezvýchodná  situace.
Zpočátky byl stav horší,něco jako reverzní reakce po homeopatikach.Ale postupně se situace zlepšuje,už chodím normálně a cítím se vitálnější.
Také ustupuje moje léta se vlekoucí alergie a začínám mít i jiný postoj k okolnímu světu.Takové normální přijetí.Iveta D.