Léčba vodou ... Pijte čerstvou vodu!

Léčba vodou

 

Pijte čerstvou vodu!

V Japonsku je běžně pít vodu každé ráno a to hned po probuzení se.   Vědecké výzkumy dávno potvrdily blahodárný vliv tohoto zvyku na zdraví a tvrdí, že voda je u Japonců velmi účinným lékem pro známé vážná onemocnění jako bolesti hlavy, migrény, srdeční onemocnění, tachykardie (zrychlené srdce), epilepsii, obezitu, bronchiální astma, záněty kloubů ( artritidy), tuberkulózu, meningitidu, onemocnění močových cest (včetně ledvin), zácpu, zrakové problémy, dělohu, nádory, menstruační potíže, záněty horních a dolních cest dýchacích, duševní onemocnění a jiné.

Metoda léčby:

1) Hned po probuzení, před umytím zubů, je třeba vypít 4 x 160 ml sklenic čisté (nebublinkovej!) vody.

2) Po umytí zubů (poznámka č.1) nejíst a nepít NIC během následujících 45 minut.

3) Po 45 minutách můžete snídat, pomalu, alespoň 15 minut.   (Poznámka č. 2).

4) Po snídani, obědě a večeři (poznámka č. 3) nejíst a nepít nic během následujících dvou hodin.   Po dvou hodinách je třeba hlavně doplnit zásoby vody (KAŽDÝ ČLOVĚK, ZDRAVÝ I NEZDRAVÝCH MUSÍ PÍT ASPOŇ 2 A PÚL litry čisté, NEBUBLINKOVEJ VODY DENNĚ!

Upřímně si odpovězte na otázku:    "Kolik čisté vody vypijete denně ???").

5) Starší a nemocní, kteří nemohou vypít 4 sklenice vody najednou mohou na začátku začít s menším množstvím vody a postupně zvyšovat na 4 sklenice.   Tělo si postupně na vodu zvykne tak, jak si během dlouhodobého dehydratací od vody odvykli.   Tato léčba hydratací těla skutečně pomohla mnoha trpícím na různá onemocnění a záleží jen na vás, jestli pomůže i vám.

Upozorněte na tuto léčbu svého lékaře, který vám samozřejmě řekne, jaká je toto blbost a to jen proto, aby vám mohl předepsat další chemický přípravek, který byl násilně lékaři prodán farmaceutickým ("medicínským") reprezentantem.   Doba potřebná pro léčbu / kontrolu / zlepšení pomocí této nejjednodušší, nejlevnější a proto utajovanou metody:

- Vysoký krevní tlak - 30 dní

-Zánět a bolesti žaludku - 10 dní.  Při  vředu žaludku se doporučuje pít 2 sklenice vody každé dvě hodiny.   Takto jistý lékař, bývalý student Dr. Fleminga, vyléčil více než 3000 pacientů se žaludečním vředem.

- Cukrovka - 30 dní

- Zácpa - 10 dní

-Nádory - 180 dní (vyloučit vepřové, hovězí, mléko, sýry, cukr, smažené pokrmy, bílou mouku a ostatní nezdravá jídla. Jíst hodně ovoce, zeleniny, luštěnin, ryb, česneku, vitaminu C, meruňkových jadérek (10jadierok 6 krát denně! !!), ořechů a jiné zdravé pokrmy.

- Tuberkulóza - 90 dní

- Záněty kloubů - během prvního týdne třeba použít tuto metodu pouze během prvních tří dnů, pak přestat.   Na další týden pokračovat v léčbě již normálně).


Tato léčebná metoda nemá žádné známé vedlejší účinky, avšak na začátku budete močit častěji, ale to jen pokud se dosud dehydrované tělo naučí pobývat v sobě vodu. Bylo by prospěšné, aby každý v této proceduře pokračoval i po zmizení nemoci.   To samozřejmě platí i pro zdravé lidi.   Tato procedura by měla být běžným stravovacím návykem.   Prosím, řekněte o léčbě vodou VŠEM, s nimiž se setkáváte, hlavně těm, na kterých vám záleží.   Takto můžete pomoci mnoha zbytečně trpícím.   Lidé v 20 století se bohužel odchýlily od pití vody k používaní

všelijakých druhů nápojů, což je tragické, protože NIC nesmí zaměnit vodu.   Smutné je proto i to, když lékaři, místo aby řekli pacientovi, aby pil dostatek vody , kážou pít dostatek tekutin.   Pijte čistou nebublinkovanou vodu a zůstanete zdravější a aktivní velmi dlouho!


Poznámky:

1) Doporučuji používat zubní pastu bez fluoridu.   Buhužel mnohé pasty obsahují toxický fluor, který se jinak používá také jako jed na myši!   Nechcete si přece čistit zuby jedem na myši.

2) Výživa (metabolické) lékaři a specialisté vyzdvihují fakt, že trávicí soustava se dopoledne stále zbavuje zbytků stravy z předešlého dne.   Proto je prospěšné, když člověk (i zdravý) má jako snídaně pár druhů ovoce, což výrazně pomůže trávicí soustavě.

3) Po hlavních jídlech obsahujících oleje a masti se musí pít teplá voda, nebo čaj (1-2 sklenice).   Ti, co pijete po jídle chladné nápoje, vězte, že každý chladný nápoj zahušťuje, zda ztužuje oleje a masti, které jste právě snědli.   Tyto ztuhlé oleje výrazně zpomalují trávení.   Kdy tato ztuhlá směs pak reaguje se zvýšenou žaludeční kyselinou rozloží se a je
vstřebána v dnanástorniku rychleji než ostatní jídlo a zůstává v dvanácterníku.   Brzy se tato hmota přemění na tuky a výsledkem je často nádor.   Tedy prosím, šetřete se a pijte po jídle teplé nápoje, nejlépe teplou vodu.

Zdroj: http://gnm.webnode.sk/news/pite-cerstvu-vodu-/